OZE – Nowe Perspektywy. Webinarium online

OZE – Nowe Perspektywy. Webinarium online

 Webinarium

„OZE – Nowe Perspektywy”

19 czerwca 2020 r.

ONLINE

 

Organizator corocznych konferencji dla branży OZE – ABRYS dla Środowiska, w tym roku zdecydował o nowej formule wydarzenie i 19 czerwca za pośrednictwem internetu zorganizował webinarium pt. „OZE – Nowe Perspektywy”.

Jak podaje Organizator tegoroczne wydarzenie online to „doskonała okazja do dyskusji na temat przyszłości odnawialnych źródeł energii w naszych domach i firmach. Ta energetyczna rewolucja tworzy się tu i teraz. Możemy być jej integralną częścią, ale musimy wiedzieć, jakie czekają nas wyzwania i jakimi narzędziami dysponujemy. Zaproszeni profesjonaliści, reprezentujący rynek nowoczesnych źródeł produkcji, dystrybucji i magazynowania energii słonecznej i wiatrowej, biogazu i biomasy, instytucji zapewniających ich finansowanie oraz wyspecjalizowani w tych dziedzinach biznesu prawnicy zapraszają do wspólnej dyskusji” – Dominik Szymański, redaktor miesięcznika Energia i Recykling.

Wśród zaproszonych przedstawicieli branży, udział w wydarzeniu wzięła również ekspertka ADM Poland Barbara Adamska.

Swoje wystąpienie pt. Klastry energii: korzyści dla uczestników i krajowego systemu elektroenergetycznego. Czy magazyny energii w klastrach są niezbędne? rozpoczęła o godzi. 9.50.

Transmisja Live z wystąpienia Barbary Adamskiej

 

Dla Barbary Adamskiej klastry energii i magazyny energii to od wielu lat wiodące obszary działalności zawodowej i eksperckiej. 

Magazyn Energii to już obecnie potrzebny element systemu elektroenergetycznego. Już teraz musimy jako kraj rozwijać branżę magazynowania energii, aby w przyszłości nie skazać się na rolę odbiorców technologii. – twierdzi Barbara Adamska