Fotowoltaika w Polsce – Perspektywy i wyzwania. ONLINE PV Conference & Expo

Fotowoltaika w Polsce – Perspektywy i wyzwania. ONLINE PV Conference & Expo

Fotowoltaika w Polsce – Perspektywy i wyzwania

ONLINE PV CONFERENCE & EXPO

25-26 czerwca 2020 r.

ONLINE PV CONFERENCE & EXPO to wydarzenie międzynarodowe kierowane do branży fotowoltaicznej. Konferencja, webinary oraz strefa wystawiennicza w całości odbyła się online, na interaktywnej platformie zawierającej wydzielone segmenty takie jak: Recepcja, Scena Główna, Sesje, Część wystawiennicza Expo oraz Platforma Networkingowa. W wydarzeniu można było wziąć udział także poprzez aplikacje mobilną Meeting Application.

Uczestnicy wydarzenia mieli możliwość swobodnego przemieszczania się po wszystkich segmentach i odwiedzać poszczególne pokoje webinarowe. Platforma umożliwiała nawiązywanie relacji czat oraz wideo rozmowy.

Prelegenci

Polska branża fotowoltaiczna wiele lat czekała na ożywienie. Przyszedł rok 2020 i zanotowano wzrost o 1600% mocy instalacji fotowoltaicznych w Polsce od 2015 roku. Fotowoltaika w kraju zaczęła się rozwijać bardzo intensywnie, a co za tym idzie również wzrosły wyzwania dla branży.

ADM Poland był jednym z Partnerów merytorycznym Konferencji. W obu dniach wydarzenia można było spotkać naszego eksperta Barbarę Adamską oraz dowiedzieć się:

️ jak założyć klaster energii lub go rozwinąć,
️ jak szukać środków zaradczych na niewystarczające parametry jakościowe energii elektrycznej na potrzeby procesów technologicznych,
️ więcej na temat magazynów energii.

Pierwszego dnia na Scenie Głównej Barbara Adamska mówiła o Magazynach energii – stan obecny i perspektywy rozwoju.

Drugiego dnia Barbara Adamska poprowadziła webinar pt. Klastry energii i magazyny energii. Podczas piątkowego spotkania można było porozmawiać z naszym ekspertem, zadać pytania i otrzymać ekspercką odpowiedź.

Stoisko ADM Poland w strefie EXPO

 

Magazyny Energii współpracujące z siecią elektroenergetyczną to cały system zarządzania i integracji z siecią. To szansa dla polskich producentów elementów elektrycznych i elektronicznych, firm zajmujące się automatyką, IT, telekomunikacją – mówi Barbara Adamska